بازرگانی پیشرو تلاشگران پیشرو در واردات تخصصی قطعات الکترونیکی

بازرگانی پیشرو تلاشگران دارای دو شرکت  فعال در ایران به نام ” شرکت بازرگانی پیشرو تلاشگران تجارت  هوشمند با مسئولیت محدود ” و شانگهای میباشد که ازشرکت های خدماتی فعال درزمینه های بازرگانی، واردات و صادرات و ترخیص کالا از گمرکات کشوراست که به لطف مدیریت و کارشناسان مجرب در داخل و خارج ایران ودارای دفترفعال درایران ، شانکهای ، این شرکت رابه یک مجموعه معتبروشناخته شده درزمینه اموربازرگانی تبدیل کرده است.بازرگانی پیشرو تلاشگران با هدف ارائه خدمات تخصصی بازرگانی  تاسیس شده است و در راستای تحقق اهداف خود و جلب رضایت همکاران تجاری و همکاری کارشناسان متخصص و ماهر توانسته است اقشار مختلفی که در بازار وجود دارند را به سمت خدمات خود جلب نماید..

مجوزهای لازم برای ترخیص کالا

امکان مشاوره قبل از خرید

یکی از ملزومات قبل از خرید هر محصول، کسب اطلاعات و آشنایی با مزایا و معایب آن محصول است که باعث می‌شود بتوانیم هزینه مورد نظرمان را در جای درست صرف کنیم. یکی از مزیت‌های شرکت بازرگانی پیشرو تلاشگران، امکان استفاده از نظرات مشاوران با تجربه، قبل از سفارش و خرید هر قطعه است که برای شما این بستر را فراهم می‌کند تا با اطمینان و آگاهی، بهترین قطعه را با بالاترین کیفیت خریداری کنید.

بازرسی و تضمین سلامت قطعات

برای بازرسی و اطمینان از سلامت قطعات قبل از خرید، چندین کارشناس الکترونیک مسلط به زبان‌های چینی، انگلیسی و فارسی در این شرکت و نمایندگی آن مشغول به کار هستند. با وجود کارشناسان معتمد، می‌توانید با خیال آسوده‌تری به سفارش و خرید از چین بپردازید.

کنترل کیفیت قطعات

یکی دیگر از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مزیت‌های رقابتی شرکت بازرگانی پیشرو تلاشگران، کنترل کیفیت کلیه قطعات در دفتر شانگهای و قبل از ارسال به ایران است. کاری که معمولا شرکت‌ها به دلیل صرف نیرو و زمان اضافه از انجام آن سرباز می‌زنند و عیوب قطعات، پس از سفارش از چین و پس از صرف مدت زمان طولانی برای رسیدن به ایران، تازه مشخص می‌شود و باعث ایجاد هزینه‌های اضافی مالی و روانی برای خریداران می‌گردد. بنابراین با ایجاد امکان بازرسی و کنترل کیفیت قطعات قبل از ارسال به ایران، می‌توان بخش عمده‌ای از مشکلات را حل کرد.

امکان پرداخت ریالی، یوانی و یورویی

بیشتر شرکت‌های وارد کننده قطعات از چین و یا سایر کشورها، محدودیت‌هایی در نوع پرداخت هزینه قطعات دارند. شرکت بازرگانی پیشرو برای سفارش قطعات الکترونیکی از چین، امکان پرداخت ریالی، یوانی و یورویی را فراهم کرده است تا شما عزیزان بتوانید با فراغ بال بیشتری به قطعه مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. هم‌چنین پرداخت یورویی و یوانی برای شرکت‌هایی که در ایران به‌صورت ثبت سفارشی مشغول به واردات اجناس هستند، بسیار مناسب است.

واردات انواع قطعات الکترونیکی از چین

محورهای فعالیت بازرگانی  پیشرو تلاشگران:

  • انجام امورمربوط به بازرگانی و واردات کالا.
  • ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور.
  • سورس یابی در چین در کمترین زمان .
  • بازرسی کالاهای شما قبل از خرید توسط کارشناسان این شرکت در چین،هنگ کنگ و تایوان.
  • عقد قرار داد تجاری معتبر با شرکت های چینی.
  • اعتبار سنجی شرکت های چینی قبل از عقد قرار داد.
  • همراهی شما در چین در حین بازدید از شرکت چینی و عقد قرار داد.
  • نقل و انتقالات ارزی از جمله انجام حوالجات ارزی به چین وامارات.
  • خرید از فروشگاهای خارجی با مستر کارت ویزا کارت.