سفارش pcb از چین

چاپ  مدار  پی سی بی در چین

امروزه چاپ مدار پی سی بی در چین بیشتر از هر وقتی گسترش پیدا کرده است. دلایل مختلفی برای این محبوبیت وجود دارند ولی بدون شک مهم ترین آن ها به کارگیری به روزترین دستگاه ها و تکنولوژی ها در این زمینه است. به گونه ای که می توانید در انتها شاهد بالاترین سطح از کیفیت باشید. علاوه بر اینکه دستگاه های مخصوص چاپ مدار pcb در چین می توانند یک محصول ظریف و با کیفیت بالا را ارائه دهند، بلکه از این قابلیت برخوردار هستند تا در سریع ترین زمان ممکن این کار را به انجام برسانند؛ از این رو به منظور سفارش pcb در چین می توانید از تیراژهای بسیار بالا نیز استفاده کنید؛ بدون اینکه نگرانی خاصی در رابطه با افت کیفیت داشته باشید.

سفارش pcb در چین

شما می توانید در هر زمانی که خواستید، نسبت به سفارش پی سی بی در چین اقدام کنید. در زمان سفارش دهی موارد گوناگونی وجود دارند که بسیار پر اهمیت خواهند بود. زمان تحویل در بین این موارد جای می گیرد. به طور کلی مدت زمانی که برای چاپ مدار پی سی بی در چین مورد نیاز است، یک فضای رقابتی را در بین شرکت های مختلف به وجود می آورد؛ از این رو شرکت های مختلف به دنبال این هستند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تحویل سفارشات درخواستی اقدام کنند. ولی سوالی که به وجود می آید این بوده که آیا این فضای رقابتی در تحویل سفارشات، باعث افت کیفیت نخواهد شد؟

همانطور که اشاره کردیم سفارش pcb در چین همراه با برترین تکنولوژی ها انجام می شود؛ از این رو انتظار یک محصول با بالاترین کیفیت ممکن دور از انتظار نیست. اگر بخواهیم این مدت زمان را به نسبت کشور ایران بررسی کنیم. قطعا در ایران این فرایند سریع تر انجام خواهد شد. چرا که زمان ارسال سفارشات از چین به ایران در بازه 6 الی 10 روزه است. ولی کیفیتی که در انتها دریافت خواهید کرد این اطمینان را به شما خواهد داد که این این مدت زمان طولانی تر ارزش انتظار را داشته است.

رقابت گسترده همراه با سفارشات در تیراژ بالا

نکته ای که باید در رابطه با این موضوع ذکر کنیم این بوده که وقتی صحبت از چاپ مدار پی سی بی در چین در تیراژ بالا می شود. می توانید منتظر یک رقابت بسیار گسترده باشید. زمانی که تعداد سفارشات بالا می روند، چین از حداکثر نیروها و دستگاه های خود در این زمینه بهره می برد. به گونه ای که می توانید شاهد این موضوع باشید که زمان تحویل سفارشات یک چهارم کشور ایران خواهد بود. این خود یک مزیت بسیار بزرگ به حساب می آید. در واقع سرعت بالا در آماده کردن سفارشات با تیراژ زیاد، باعث خواهد شد تا طولانی بودن زمان ارسال به صورت کامل جبران شود و شما با خیال راحت منتظر رسیدن سفارشات در بالاترین کیفیت ممکن باشید.

تجربه و دانش بالا در سفارش pcb در چین یک اصل مهم است

زمانی که کارها همراه با تجربه و دانش بالا باشند. در آن صورت می توانید شاهد رشد و پیشرفت بسیار زیادی نیز باشید؛ دقیقا همان چیزی که در خط تولید مدارهای چاپ در چین مشاهده خواهید کرد. کارخانه هایی که در چین قرار دارند، سفارشات متعددی را از کشورهای سراسر جهان دریافت می کنند. همین موضوع باعث شده است تا این کارخانه ها به منظور اثبات خود به مشتریان، از بالاترین تجربه و دانش بهره ببرند. این امر با حضور متخصصان و نیروهای کاربلد میسر خواهد بود.

توان، تجربه و ظرفیت کارخانه های چین در زمینه چاپ مدار پی سی بی بسیار بالاست؛ همین موضوع باعث شده است تا بخشی از هزینه های غیر ضروری کاهش پیدا کنند و روند تولید با بهترین و مقرون به صرفه ترین هزینه ها، مسیر خود را طی کند.

هزینه های سفارش pcb در چین چگونه است؟

بدون شک مسئله هزینه در هر موضوعی از اهمیت بالایی برخوردار است و چاپ مدار پی سی بی در چین نیز از این قاعده مستثنی نیست. کشور چین به نسبت کشورهای دیگر همچون ایران با هزینه های بسیار پایین تری فرایند تولید و چاپ را پشت سر می گذارد.

کشور ایران با توجه به تحریم ها، تغییرات ناگهانی در بازار و یا مشکلات حواله های ارزی نمی تواند آنطور که باید به فکر کاهش هزینه ها باشد. به همین علت بسیاری از شرکت ها و صنایع برای اینکه بتوانند دست به یک انتخاب مقرون به صرفه بزنند. ترجیح می دهند سفارشات خود را به کارخانه های مستقر در چین بسپارند.

 

پیشرفته بودن دستگاه ها در کشور چین نسبت به ایران

همانطور که اشاره کردیم می توانید شاهد به روزترین و بهترین دستگاه ها در کارخانه های مدار چاپی چین باشید. از آنجایی که روز به روز بر تعداد این کارخانه ها افزوده می شود. سرمایه گذاران نیز تلاش کرده اند تا آخرین تکنولوژی ها و فناوری ها را در خط تولید به کار بگیرند.

این تلاش ها باعث شده اند تا تولید بردها در کشورهایی همچون چین به 50 لایه برسد.  در ایران بردها به صورت تک لایه، دو لایه و دو لایه متالیزه تولید می شوند. در بهترین حالت ممکن می توانید شاهد تولید بردهای چهار لایه باشید. که حداقل ویژگی ها را با خود به همراه دارند.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا به بررسی اطلاعاتی درباره چاپ مدار پی سی بی در چین بپردازیم. از آنجایی که کارخانه های چین دارای بهترین دستگاه ها هستند. می توانید سفارشات خود را به آن ها بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن و همراه با قیمتی مقرون به صرفه تولید و سپس به ایران و یا مقصد مورد نظرتان ارسال شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *