پشتیبانی واتس اپ

واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd

مفهوم واژه های مرسوم در واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd

واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd در شرایط موجود در کشورِ ما بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. ما در این مقاله سعی می‌کنیم کسب‌وکارهای مرتبط با این حوزه را راهنمایی کنیم تا بدون داشتن دغدغۀ اضافی در تولید، روی اهداف مالی خود تمرکز کنند و به واردات لوازم خانگی به صورت ckd و skd بویژه انواع لامپ ال ای دی بپردازند. آشنایی با این نوع از واردات برای کسب‌وکارهای فعال در حوزۀ لوازم الکترونیکی کاربرد اساسی دارد.

مفهوم واژه های مرسوم در واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd

لامپ‌های ال ای دی به واسطه دیودهای نیمه‌هادی نورافشان به تولید نور می‌پردازند. در حال حاضر، واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd از کشورهای تایوان، چین، کره و … صورت می‌گیرد.

ابتدا به صورت خلاصه به بررسی انواعِ لامپ ال ای دی و فواید آنها می‌پردازیم. سپس ckd و skd را توضیح می‌دهیم و در انتها به بررسی چرایی واردات انواع لامپ LED و از جمله واردات بدنه ال ای دی و واردات برد ال ای دی می‌پردازیم.

مفهوم واژه های مرسوم در واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd

انواع لامپ ال ای دی

سالانه ده تا پانزده میلیون از انواع لامپ ال ای دی وارد بازار می‌شود. لامپ‌های ال ای دی دارای انواع مختلفی هستند که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

لامپ‌های ال ای دی حبابی

لامپ‌های ال ای دی گل

لامپ های ال ای دی فیلامنتی

لامپ های رینگ لایت برای سلفی

پنل ال ای دی

مونتاژ و تولید لوازم دیجیتال مثل ساعت و لپ‌تاپ

فواید لامپ ال ای دی

  • طول عمرِ طولانی

طول عمر یک لامپ ال ای دی، 50000 ساعت است (بین 6 تا 12 سال). این مقدار 40 برابر بیشتر از لامپ رشته‌ای است.

  • صرفه‌جویی در انرژی

این نوع لامپ‌ها بسته به نوع بدنه و برد آنها، بین 60 تا 70 درصد باعث بهبود راندمان انرژی می‌شوند.

  • کمک به سلامت زیست‌محیطی

لامپ‌های ال ای دی، گزینۀ انتخابی مناسبی برای دوستداران محیط زیست می‌باشند. بنابراین با توجه به اهمیت حفظ منابع در ایران، توجه به واردات بدنۀ ال ای دی و بُرد آنها اهمیت بسیار بالایی دارد. بنابراین باید به واردات بدنه ال ای دی و واردات برد led با کمترین تولید گازهای گلخانه‌ای توجه ویژه‌ای کرد.

  • قابلیت انطباق با هوای سرد

لامپ‌های ال ای دی در دمای سرد تا 5 درصد عملکرد بالایی نسبت به انواع لامپ‌های دیگر دارند. بنابراین گزینۀ خوبی برای استفاده در فضاهای باز مثل پارک، خیابان‌ها و … هستند.

م لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd

چرا واردات انواع لامپ ال ای دی

واردات قطعات الکترونیک از چین بویژه انواع لامپ ال ای دی، دارای مزایای بیشتری نسبت به واردات سایر لامپ‌ها هستند. در واقع، هر خانه‌ای حداقل یک لامپ ال ای دی دارد و به‌گونه‌ای جزء جدایی‌ناپذیر زندگی ما هستند. همین مزایا باعث شده است تا کاربرد این لامپ‌ها در کشور ما زیاد شود. بنابراین توجه به واردات انواع لامپ‌های ال ای دی می‌تواند به بهبود رفاه مردم کمک کند.

ما در ایران فناوری مورد نظر برای تولید داخلی انواع لامپ ال ای دی از جمله بدنه و برد را نداریم، بنابراین واردات بدنه ال ای دی و واردات برد ال ای دی در ارجحیت قرار دارند. تمام شرکت‌هایی که ادعای تولید دارند، در واقع مونتاژکنندۀ این قطعات هستند.

واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت کامل ممنوع است. اگر آزاد هم باشد، واردات کالا به صورت کامل، هزینه‌های گمرکی بالاتری نسبت به واردات انواع قطعات مثل واردات بدنه ال ای دی و واردات برد ال ای دی دارند.

واردات بدنه ال ای دی

بدنه لامپ ال ای دی دارای دو قسمت است:

قسمت آلومینیومی داخلی که برد لامپ داخل آن قرار دارد.

روکش پلاستیکی از جنس PBT

وظیفۀ بدنه لامپ ال ای دی، انتقال دمای چیپ‌های اس ام دی (SMD Chips) می‌باشد.

واردات برد ال ای دی

برد ال ای دی، قسمت اصلی لامپ است. این قسمت از قطعات مختلفی تشکیل شده که وظیفۀ اصلی آن انتقال توان و ولتاژ به چیپ‌های اس ام دی می‌باشد. سودآوری واردات برد ال ای دی نسبت به تولید آن هزینۀ کمتری دارد. همان گونه که ذکر شد، ما فناوری کامل برای ایجاد خطوط تولید نداریم و همین باعث شده است که واردات برد ال ای دی نسبت به تولید آن، سودآوری بیشتری برای کارخانجات تولید انواع لامپ ال ای دی داشته باشد.

 انواع لامپ ال ای دی

تفاوت واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd

واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd مثل واردات انواع بدنه ال ای دی و واردات برد led، قوانین گمرکی خاصی در کشور ما دارد. ما در این زمینه، دو روش را برای واردات پیشنهاد می‌دهیم که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت:

واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd

ckd مخفف Completely Knocked Down (قطعات کاملا منفصل) می‌باشد. در این شیوه از واردات انواع لامپ ال ای دی، تمام قطعات لازم از کشور مربوطه وارد می‌شوند و در خطوط تولید ایران مونتاژ می‌شوند. انتخاب این روش برای کشور ایران که جزء کشورهای در حال توسعه است، بسیار مناسب است.

واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت skd

skd مخفف عبارت Semi Knocked Down (قطعات نیمه‌کامل) می‌باشد. برخی از قطعات در کشورهای دارای فناوری مورد نظر تولید می‌شوند و ما این قطعات را از کشورهای مبدا خریداری می‌کنیم. قطعاتِ خریداری‌شده در ایران مونتاژِ نهایی می‌شوند و در نهایت، لامپ ال ای دی به دست مصرف‌کننده می‌رسد. شرکت‌های مادر در انتقال تکنولوژی بسیار سختگیرند، بنابراین وقتی تکنولوژی ساخت قطعات را نداریم، بهترین گزینه برای ما انتخاب واردات بدنه ال ای دی و واردات برد ال ای دی می‌باشد.

انتخاب درست واردات انواع لامپ به صورت ckd و  skd

کسانی که به‌تازگی وارد عرصه واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd شدند، باید احاطۀ کاملی به شرایط بازار داخلی داشته باشند. سالانه رشد 25 درصدی را در بازار لامپ‌های ال ای دی مشاهده می‌کنیم. بنابراین انتخاب درست واردات بدنه ال ای دی و واردات برد led بسیار مهم است. اینکه تقاضای حاضر در بازار داخلی به سمت کدام محصولات است؟ در واردات کدام یک از محصولات، سودآوری بالاتری وجود دارد؟ اگر سوالاتی در این زمینه داشته باشید، کارشناسان ما می‌توانند شما را راهنمایی کنید.

واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd از جمله واردات واردات برد led و بدنه ال ای دی کمیاب با رشد دیجیتال و آمدنِ دنیای متاورس می‌تواند به‌خوبی جای پای خوبی برای خود باز کند. استارت‌آپ‌های این حوزه، می‌توانند در این زمینه، رشد چشم‌گیری داشته باشند. بنابراین با راهنمایی و مشاورۀ درست می‌توانید به سودآوری قابل توجهی دست پیدا کنید.

مدت‌زمان انجام واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd

بازۀ زمانی واردات انواع بدنه ال ای دی و واردات برد ال ای دی حداقل دو ماه می‌باشد. بنابراین اگر با اصول و قوانین مصوبه، آشنایی کامل نداشته باشید، ممکن است مدت‌زمان ذکرشده به بیش از دو ماه برسد. شرکت ما اینجاست تا این بازۀ زمانی را کاهش دهد.

چرا شرکت ما اقدام به  واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd میکند؟

شرکت بازرگانی پیشرو تلاشگران، سال‌ها در این زمینه کار کرده و دارای تجارب لازم برای واردات انواع لامپ ال ای دی به صورت ckd و skd می‌باشد. کارشناسانِ ما به تمامی مراحلِ واردات انواع لامپ ال ای دی تسلط دارند. ما مراحل اخذ مجوز، ارائه مدارک مربوط به کالاهای واردشده، پرداخت تعرفه‌های واردات قطعات و … را برای مجموعۀ شما انجام می‌دهیم.

ما دارای دو شرکت فعال در ایران و شانگهای هستیم و از ابتدا تا انتهای مراحل واردات بدنه ال ای دی و واردات برد led با شما هستیم. از خدمات منحصربه‌فرد ما می‌توان به ارائه مشاوره پیش از خرید اشاره کرد که توسط کارشناسان مسلط به زبان‌های انگلیسی و چینی صورت می‌گیرد.

همچنین کارشناسان الکترونیک ما هنگام تحویل قطعات مربوطه، از سلامت آنها مطمئن خواهند شد و سپس آنها را در اختیار شما خواهند گذاشت.

مسالۀ مهم دیگر این است که ما هیچ مشکلی در زمینۀ پرداخت‌های ریالی، یوانی و یورویی نداریم و تمامی انتقال ارزها را انجام می‌دهیم.

حرف آخر!

ما برای تمام دغدغه‌های شما احترام قائل هستیم. در واقع هدف شرکت ما انتقال درست تجارب به کسب‌وکار شما می‌باشد تا در راه پیشرفت کشور، گامی برداشته باشیم. کارشناسانِ ما تمام مراحل کار را به‌راحتی برای شما انجام می‌دهند. پس می‌توانید با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شمارۀ 97-27-9169-021 و یا 20-09-582-0912 تماس حاصل فرمایید.

 واردات انواع لامپ ال ای دی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا